• (+۹۸۲۱)۲۲۵۶۷۲۹۱
  • info@ampex.ir
  • فارسی
  • English

پیام مدیر عامل

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی آسیا پاسارگاد خبر داد:

برپایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت و عایق ها و ماشین آلات و صنایع وابسته BAIEX2021 در در تاریخ ۶ الی ۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ در محل دايمی نمایشگاه های بین المللی تهران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰۰ متر مربع و با همدلی دولت و بخش خصوصی کشور برگزار خواهد شد>

.

مریم توکلیان رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آسیا پاسارگاد خاورمیانه ، با بیان این مطلب گفت: برای اولین بار ، توانسته ایم فعالان این عرصه های اقتصادی را در بهترین سالن های مرکز نمایشگاهی به صورت مجزا گرد هم آوریم و با حمایت انجمن ها و اتحادیه های مرتبط کارنامه مشترک دیگری در رزومه آسیا پاسارگاد خاورمیانه ثبت نماییم .

وی ادامه داد: افزایش ساخت ‌و‌سازها در همه ارکان زندگی انسان‌ها ، دست‌اندرکاران حوزه راه و ساختمان را بر آن داشته به دنبال‌ راه‌های نوینی برای حضور در این عرصه باشند. راه‌هایی چون به‌کارگیری مصالحی جدید با ویژگی‌های متفاوت و مدرن ، کاهش وزن سازه ، کارکرد عایق‌بندی حرارت، سرما ، صوت ، آسفالت‌های حفاظتی و... از این دست ویژگی‌هایی هستند که امروزه در بعضی از مصالح وجود دارد.

توکلیان اضافه کرد با توجه به حجم تبادلات تجاری در منطقه ، امید است بازدید هیئت های تجاری از نمایشگاه امسال با رشد بالاتری همراه بوده و بتوانیم بستر تبادلات تجاری خارجی را نیز فراهم نماییم .

در پایان افتخار داریم تا با حضور گسترده فعالان عرصه قیر ، آسفالت و راه ، عایق تجهیزات و صنایع وابسته در بهمن ماه امسال یکی از پرشکوه ترین عناوین نمایشگاه یک دهه اخیر را اجرا نماییم .