قابل توجه شرکت کنندگان محترم

اطلاعاتی که هنگام ثبت نام در این سایت توسط شرکت کنندگان درج می گردد در تمامی اسناد و کتب و بولتن های نمایشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برگزارکننده مسئولیتی در قبال ورود اطلاعات اشتباه نخواهد داشت. خواهشمند است نهایت دقت را در انجام ثبت نام آنلاین به عمل آورید.

 

با تشکر

مقررات پذیرش عمومی

عنوان: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته

        سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت، تجهیزات و ماشین آلات وابسته

زمان: ۲۹ آبان الی ۲ آذر ماه ۱۴۰۱

مکان: تهران- بزرگراه چمران - محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران

برگزار کننده: شرکت آسیا پاسارگاد خاورمیانه

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان کلاهدوز (دولت)، خیابان مطهری، پلاک 6، واحد 11

تلفن: 02122768576 - 02122567291

همراه: 09120398226

پست الکترونیک info@ampex.ir

وبسایت:  www.ampex.ir   

تعاریف:

۱- مشارکت کننده/ شرکت کننده/ غرفه دار: کلیه تولیدکنندگان، صاحبان صنایع، شرکتها، واحد ها، سازمانها و تشکلهای صنعتی ، بخش خصوصی و دولتی داخل و خارج که در ارتباط با موضوع نمایشگاه فعال هستند و طی تکمیل مراحل ثبت نام در این نمایشگاه فضای نمایش به آنها اختصاص می یابد.

۲- برگزارکننده: شرکت یا سازمانی که عهده دار برنامه ریزی و برگزاری نمایشگاه می باشد.

۳- مجری: شرکت یا سازمانی که به واسطه قرارداد با برگزارکننده عهده دار اجرای نمایشگاه می باشد.

۴- غرفه ساز: شرکت هایی که براساس ضوابط شرایط ساخت غرفه را احراز نموده و مورد تأیید برگزارکننده می باشند.

قوانین و مقررات مشارکت:

۵- اسناد مربوط به مشارکت تا 30 روز قبل از افتتاح نمایشگاه، به همراه مستندات پرداخت 100% کل هزینه اجاره غرفه به برگزارکننده تسلیم شود. چنانچه تا قبل از تاریخ مذکور سالنهای تحت پوشش توسط مشارکت کنندگان تحت پوشش کامل قرار گرفته باشد، برگزارکننده مسئولیتی در قبال درخواستهای دریافتی نخواهند داشت.

۶- کلیه شرکت کنندگان و غرفه سازان می بایست با آگاهی و رعایت کامل مقررات شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران اقدام به مشارکت و ساخت غرفه در نمایشگاه نمایند.

۷- مشارکت کننده می بایست صرفا محصولات یا خدمات خود را در معرض دید قرار دهد و حق ارائه محصولات یا خدمات شرکت های دیگر را ندارد.

۸- برگزارکننده و مجری حق پذیرش یا رد فرمهای درخواستی مشارکت را برای خود محفوظ میدارند.

۹- مشارکت کننده بدون کسب موافقت برگزارکننده، مجاز به واگذاری غرفه تخصیصی به یا مشارکت با شخص ثالث نمی باشد.

۱۰- پس از ثبت نام قطعی مشارکت کنندگان، کنسلی و انصراف مشارکت­ کننده از شرکت در نمایشگاه، به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد گردید و عودت وجه ثبت نام میسر نمی باشد، لذا خواهشمنداست به منظور حفظ نظم در امور اجرایی نمایشگاه و جلوگیری از هر گونه ضرر و زیان مالی احتمالی طرفین در زمان تصمیم گیری، دقت لازم بعمل آورید.

۱۱- مشارکت کنندگانی که مایلند به نحوی کارکرد ماشین آلات خود را به صورت عملی نمایش دهند و یا به هر نحوی نیاز به برق بیشتر از حد متعارف را دارند باید قبلا با اعلام کتبی (فرم درخواست برق)، میزان برق مصرفی را به اطلاع برگزارکننده رسانده و موافقت برگزارکننده را کسب نمایند. در هر حال مشارکت کننده مسئول جبران کلیه خسارات ناشی از کارکرد ماشین آلات خود به شخص ثالث یا برگزارکننده می باشد.

۱۲- وسایل تبلیغاتی مشارکت کننده باید در داخل محدوده غرفه اختصاص یافته ارائه شود، نصب هر گونه وسایل تبلیغاتی، پلاکارد، دیوار نویسی خارج از محدوده غرفه پس از کسب موافقت کتبی برگزارکننده و پرداخت هزینه های مر بوطه امکان پذیر می باشد.

۱۳- مسئولیت حفظ و نگهداری کالا در ساعات بازدید و ایام قبل از افتتاح و بعد از اختتامیه نمایشگاه به عهده مشارکت کننده بوده و پس از پایان کار روزانه نمایشگاه در ساعت غیر بازدید که دربهای سالن قفل و پلمپ می گردد، حفظ و نگهداری کالا به عهده واحد حراست محل برگزاری خواهد بود.

۱۴- صاحبان ماشین آلات سنگین در زمان ثبت نام موظف به هماهنگی کامل برای نحوه حمل و تطابق ابعاد ماشین آلات با ابعاد غرفه مربوطه حداکثر تا دو هفته قبل از افتتاح نمایشگاه با برگزارکننده می باشد، در غیر اینصورت چنانچه امکان انتقال دستگاه مربوطه به محل غرفه موجود نباشد مسئولیتی بر عهده برگزارکننده نخواهد بود.

۱۵- نگهداری و انباشت مواد اشتعالزا در داخل سالن ممنوع است.

۱۶- فعالیت تبلیغاتی اعم از پخش سی­دی، تراکت و بروشور خارج از محل غرفه اکیداً ممنوع است و شرکت­کنندگان می توانند جهت انجام هرگونه امور تبلیغات محیطی به ستاد برگزاری مراجعه نمایند.

۱۷- فروش کالاهای ارائه شده در غرفه ها در دوران برگزاری نمایشگاه ممنوع است. مذاکره و انعقاد قرارداد فروش در دوران نمایشگاه بلامانع بوده لیکن انتقال کالاهای نمایشی به خارج از غرفه پیش از اتمام نمایشگاه ممنوع می باشد.

۱۸- پوشش خانم ها و آقایان تحت هر عنوان (غرفه دار و متصدی) می بایست متناسب با عرف اسلامی باشد.

۱۹- غرفه­ های ریالی و ارزی به صورت مجزا برپا خواهد شد. مشارکت­ کنندگانی که دوغرفه ریالی و ارزی را همزمان درخواست نموده­اند، لازم است غرفه ها را مجزا از هم و مستقل برپا نمایند بطوریکه در طول مدت نمایشگاه غرفه ها از هم قابل تشخیص باشند.

۲۰- عرضه و نمایش هر گونه کالا، پوستر، تابلو و بروشور کارت ویزیت و ... برای معرفی محصولات و برندهای خارجی در بخش داخلی ممنوع و در صورت عدم رعایت، طبق مقررات، هزینه مشارکت براساس تعرفه مصوب شرکت­ کنندگان خارجی و بصورت ارزی (بعلاوه 9% مالیات بر ارزش افزوده تعرفه ارزی نمایشگاه) و جرایم وعوارض مربوطه محاسبه و مشارکت­ کننده موظف به پرداخت آن خواهد بود.

۲۱- ارائه کالا و قطعات منفصله خارجی درغرفه مستقلی که جهت معرفی خدمات پس از فروش درخواست می­گردد، ممنوع می­باشد. بدیهی است در صورت اقدام، هزینه فضای تحت پوشش غرفه مربوطه کلاً بصورت ارزی محاسبه خواهد­شد.

۲۲- حداقل متراژ غرفه ارزی و یا ریالی داخل سالن 12 مترمربع، غرفه خودساز 36 مترمربع و فضای باز 30 مترمربع می­باشد.

۲۳- برگزاری هر­گونه مسابقه، قرعه­ کشی و یا مراسم متفرقه بدون هماهنگی و مجوز کتبی ستاد برگزاری ممنوع است.

۲۴- غرفه­ داران موظف هستند در ساعت پایانی کار نمایشگاه و قبل از خروج بازدیدکنندگان غرفه خود را ترک ننموده و حداقل تا زمان بسته شدن سالن یکی از آن ها داخل غرفه حضور داشته باشد.

۲۵- حفاظت و مراقبت از تمامی محصولات و اموال شخصی غرفه­ داران از قبیل: دوربین فیلمبرداری و عکاسی، ویدئو، لپ تاپ، تلفن همراه، وجه نقد، اسناد و مدارک، کیف دستی و ... برعهده ایشان بوده لذا توصیه می­شود از قراردادند آن­ها در دسترس و بر روی کانترها جداً خودداری نمایند. به مشارکت کنندگان محترم توصیه می­شود وسایل ارزشمند از قبیل لپ تاپ، وجه نقد، دوربین و ... در پایان هر روز همراه خود از غرفه خارج کرده و روز بعد با خود به غرفه بیاورند.

۲۶- مشارکت­ کنندگان مسئول عملکرد و هرگونه حادثه، اتفاق و تصادفات احتمالی که برای کارگران و نیروهای اجرایی و پرسنل خود، از هنگام ورود به محوطه نمایشگاه و نیز هنگام عملیات اجرایی ساخت، نصب و جمع­آوری غرفه بروز می دهد، هستند.

۲۷- با توجه به اینکه مسئولیت غرفه و کالاهای غرفه­ داران تا زمان بسته شدن درب سالن ها به عهده غرفه­ دار می باشد حضور نماینده ایشان در زمان چیدمان غرفه­ ها تا بسته شدن درب­های سالن غرفه و در خاتمه نمایشگاه از زمان باز شدن درب سالن­ها تا جمع­ آوری و خروج کامل تجهیزات در غرفه الزامی است.

۲۸- مشارکت کنندگانی که قصد غرفه­ سازی دارند ملزم به بهره­ گیری از غرفه­ سازان مورد تأیید برگزارکننده بوده و متعهد می­گردند مراحل اداری مندرج در " دستورالعمل و تعهد غرفه­ سازی جمع آوری و تخلیه " و ارائه نقشه­ های اجرایی جهت اخذ تأییدبه برگزارکننده را کاملاً رعایت نموده و همچنین ملزم به پرداخت به موقع سپرده نقدی که مبلغ آن از سوی برگزارکننده، نظارت بر اجرای غرف خودساز و هزینه ی برق مصرفی، تعیین­ خواهد­شد، می­باشند، مبلغ ضمانت بابت تضمین حسن انجام­ کار و جمع­ آوری تجهیزات غرفه­ سازی (عدم تغییر در طرح های تأیید شده، پایان به موقع غرفه­ سازی و تخلیه به موقع) به برگزارکننده تحویل خواهد شد.

۲۹- نقشه­ های اجرایی غرفه­ سازی و درخواست کفسازی ۱۰ روز قبل از افتتاح توسط برگزارکننده دریافت خواهد شد. پس از تاریخ ذکر­شده ستاد برگزاری از پذیرش، بررسی و تأیید طرح­های اجرایی معذور خواهد­بود. در صورت عدم مراجعه پیمانکار غرفه­ سازی مشارکت­ کننده تا روز یاد شده، غرفه شرکت بصورت پیش­ ساخته توسط برگزارکننده تجهیز خواهد­شد و مشارکت کننده ملزم به پرداخت هزینه مابه­ التفاوت خواهد بود.

۳۰- شروع عملیات غرفه­ سازی ۳ روز قبل از افتتاح نمایشگاه می­باشد و تا پایان ساعت اداری یک روز قبل از افتتاح درب های سالن بسته خواهد­شد و پیمانکار غرفه­ ساز موظف است کلیه وسایل غیرقابل استفاده از قبیل نخاله­ های ساختمانی، جعبه های خالی و ... را یک روز قبل از شروع نمایشگاه از محوطه خارج نماید.

۳۱- در صورت ورود هرگونه خسارت برای غرفه­ های پیش­ ساخته، تأسیسات، سالن­ها و یا فضای باز نمایشگاه، مشارکت کننده موظف به جبران خسارت وارده خواهد­بود. انجام هرگونه تغییرات اضافه در غرفه­ سازی فقظ با اخذ تأییدیه برگزارکننده و مستلزم پرداخت هزینه آن است.

۳۲- مشارکت­ کنندگان در صورت تمایل به فیلمبرداری و تهیه گزارش تصویری از غرفه باید مراتب را با معرفی پیمانکار خود کتباً جهت هماهنگی و اخذ مجوز لازم به ستاد برگزاری منعکس نمایند. از فعالیت افرادی که دارای مجوزهای لازم از ستاد برگزاری نباشند، ممانعت به عمل خواهد­آمد. خواهشمند­است جهت پیشگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی از سفارش فیلم و عکس به افرادی که بصورت متفرقه به غرفه مراجعه می­نمایند، خودداری فرمایید، مشارکت­ کنندگان جهت عقد قرارداد فیلمبرداری و عکاسی به ستاد برگزاری نمایشگاه مراجعه نمایند.

۳۳- ستاد برگزاری نمایشگاه به­ غیر از تاریخ­های برگزاری در زمان پلمپ بودن سالن­­ها هیچگونه مسئولیتی در قبال اقلام موجود در غرفه­ ها مانند نمونه محصولات، وسایل شخصی، اقلام، هدایای تبلیغاتی و غیره را ندارد.

۳۴- مشارکت ­کنندگان مجاز به تعطیل نمودن غرفه خود نیستند.

۳۵- نصب و استفاده از هرگونه تجهیزات و یا وسایل تبلیغاتی که برای سایرغرفه­ داران ایجاد مزاحمت نماید یا هر موردی که سبب ازدحام بیش از حد بازدیدکنندگان و یا مختل شدن نظم سالن و تردد گردد، ممنوع است.

۳۶- غرفه­ داران می­ بایست از انجام هرگونه تشنج و جوسازی که موجبات بی­ نظمی در محیط نمایشگاه شود پرهیز نمایند در غیر اینصورت حراست مجموعه، مجاز به تعطیلی غرفه خاطی بوده و غرفه­ دار حق اعتراض در مراجع قضایی را از خود صلب می نماید.

۳۷- مشارکت­ کنندگانی که بنا به تشخیص برگزارکننده (با توجه به نحوه مشارکت در ادوار گذشته و نیز مدارک ارسالی توسط مشارکت­ کننده) مشکوک به شمول تعرفه ارزی باشند بنا به درخواست  برگزارکننده می­بایست مبلغی به صورت چک به تاریخ روز ثبت نام به میزان بهای ارزی غرفه تحویل برگزارکننده نماید و در صورت نمایش کالا یا خدمات با منشأ خارجی درغرفه، برگزارکننده مختار و مجاز نسبت به برداشت مابه­ التفاوت­ هزینه مشارکت ارزی نسبت به ریالی از طریق نقد نمودن چک مذکور خواهد­بود.

۳۸- در طراحی کل نمایشگاه (فضای سرپوشیده و باز) و تخصیص غرفه­ ها به مشارکت­ کنندگان، برگزارکننده با حفظ مصالح عمومی نمایشگاه، و نیز حفظ حقوق سایر شرکت­ کنندگان، دارای اختیار تام بوده و این مورد از طرف شرکت­ کنندگان مورد قبول می­باشد.

۳۹- با توجه به محدودیت سالن­ها از جهت انطباق با درخواست کلیه شرکت­ کنندگان، اختیار کامل جانمایی با برگزارکننده بوده لذا برگزارکننده در صورت نیاز، مجاز می­باشد نسبت به جابجایی و یا افزایش و کاهش متراژ غرفه تا حدود 10 درصد اقدام نموده و این مورد از طرف شرکت­ کنندگان مورد قبول می­ باشد.

۴۰- براساس مقررات شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران، رعایت حجاب و حفظ شئونات اسلامی در طول مدت نمایشگاه الزامیست و در صورت بروز عدم رعایت موارد فوق توسط شرکت­ کنندگان یا پرسنل ایشان، برگزارکننده یا مسئولین حراست محل برگزاری تهران مجاز به جلوگیری از ادامه فعالیت شرکت­ کننده و یا هر اقدام قانونی دیگر می­باشند.

۴۱- با توجه به لزوم احترام به حقوق مشارکت­کنندگان در نمایشگاه، تعرض به حقوق دیگر مشارکت کنندگان و یا ایجاد مزاحمت برای ایشان (مزاحمت صوتی، ممانعت از بهره­ گیری از فضای نمایشگاه، تعرض به حریم غرفه ی دیگران، تبلیغات منفی و امثال آن، برگزارکننده مجاز می­باشد در مرحله اول به وسیله اخطار کتبی نسبت به متوقف نمودن موضوع اقدام نماید و در صورتی که موضوع بلافاصله برطرف نگردید، برگزارکننده مجاز به قطع نمودن برق غرفه و در صورت نیاز به متوقف کردن فعالیت مشارکت­ کننده، اقدام نماید و این اقدام مورد تأیید مشارکت­ کننده می­باشد.

۴۲- کلیه کالاهای قابل ارائه در غرفه­ها در صورتیکه مشمول قانون دریافت گواهینامه استاندارد اجباری باشند، رعایت این قانون در مورد آن الزامی می­باشد و برگزارکننده و یا سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و نمایندگان ایشان می­توانند از ارائه کالاهای مذکور بدون ارائه گواهینامه استاندارد در غرفه مربوطه جلوگیری نموده و یا اقدام به تعطیل فعالیت غرفه مذکور نمایند. بدیهی­است در این صورت، خسارتی از طرف برگزارکننده به شرکت ­کننده پرداخت نخواهد­شد.

۴۳- برگزارکننده مجاز به انجام عکسبرداری و فیلمبرداری از غرفه نمایشگاهی می­باشد.

نحوه پرداخت:

۴۴- مشارکت کننده باید پس از دریافت تأییدیه شرکت در نمایشگاه از سوی برگزارکننده، نسبت به پرداخت 100% کل هزینه مشارکت اقدام نموده و مستندات پرداخت آن را همراه با فرم ثبت نام مهر و امضاء شده به ستاد برگزاری تحویل نمایند. هزینه تجهیزات اضافی، خدمات و تسهیلات مورد نیاز، باید هنگام ارائه درخواست تجهیزات یا خدمات، جداگانه پرداخت گردد.

ساخت آماده­ سازی و آرایش غرفه:

۴۵- کلیه شرکت ­کنندگان در صورت تمایل به تغییر نوع غرفه خود از غرفه باتجهیزات به غرفه بدون تجهیزات و یا بالعکس، حداکثر تا دوماه قبل از افتتاح نمایشگاه مراتب را کتباً به برگزارکننده اعلام نمایند. در فاصله کمتر از دوماه در این زمینه تغییری پذیرفته نخواهد­شد.

۴۶- انجام مراحل ذیل جهت دریافت تأییدیه ساخت و اجرای غرفه­ های خودساز الزامی است.

۱- انتخاب غرفه ­ساز مورد تأیید برگزارکننده

۲- تکمیل اطلاعات و درخواست مجوز ساخت غرفه از طریق سامانه

۳- دارا بودن گرید غرفه سازی

۴- پلان دو بعدی با ابعاد دقیق از غرفه 3 نسخه (ممهور به مهر مهندس ناظر)

۵- پلان سه بعدی با ذکر مصالح بکار رفته و درج ارتفاع ( 3 نسخه )

۶- ایداع وجه الضمان نقدی جهت ساخت و ساز غرفه

۷- تکمیل فرم­های مربوطه

۸- ارائه بیمه ­نامه حوادث برای افرادی که در ساخت غرفه فعال می­باشند

۹- ارائه سایر مدارک مورد نیاز برگزارکننده

۴۷- نظر به اینکه زمان تحویل سالن تا افتتاح نمایشگاه حدود 3 روز می­باشد، برگزارکننده مجاز است بنا به تشخیص خود فقط به غرفه­ هایی مجوز ساخت براساس طرح خاص دهد که طرح آنها از نظر برگزارکننده قابل اجرا با قطعات از پیش ساخته، باشد. بدیهی­ است در صورت تأخیر در ساخت غرفه خسارتها و جرائم مترتب به عهده مشارکت­ کننده می­باشد.

۴۸- مدیریت طراحی و غرفه­ آرایی شرکت سهامی نمایشگاههای بین ­المللی ایران و مدیریت فنی و مهندسی نمایشگاه محق به انجام هرگونه تغییر در طرحهای ارائه شده می­ باشد. در صورتیکه مشارکت­ کننده تغییرات طرح را رعایت ننماید، شرکت سهامی نمایشگاه بین­ المللی ایران و ستاد برگزاری حق دارند نسبت به تخریب غرفه اقدام و هزینه های مربوطه را از مشارکت کننده اخذ نمایند.

۴۹- شرکت­ کننده اعلام می­نمایـد کـه از کلیه مقررات ساخت و ساز غرفه در محل دائمی نمایشگاههای بین­ المللی تهران و همچنین جرائم مربوطه، اطلاع کامل داشته و مفاد آن نیز مورد پذیرش وی می­باشد.

۵۰- براساس مقررات شرکت سهامی نمایشگاههای بین­ المللی، مشارکت­ کنندگانی که رأساً به ساخت غرفه خود اقدام می­نمایند، چنانچه علاوه بر سطح، طبقه ای نیز اضافه نمایند باید به ازای هر مترمربع فضای تحت پوشش طبقه مذکور، مبلغی معادل 50% هزینه طبقه همکف را به برگزارکننده مجری پرداخت نماید، (حداکثر فضای مجار برای طبقه دوم %30 سطح اشغال غرفه می باشند.)

۵۱- کلیه عملیات ساخت اسکلت غرفه­ ها نظیر جوشکاری، نجاری و غیره در داخل سالن­های نمایشگاه ممنوع می­باشد. قطعات لازم برای ساخت غرفه ­ها بصورت آماده جهت مونتاژ و نصب وارد سالن نمایشگاهی می­گردند.

۱- شرکت­ کنندگانی که رأسا اقدام به ساخت غرفه خود نمایند می­باید هزینه برق مازاد مصرفی خود را پرداخت نمایند.

۲- شرکت­ کنندگانی که نیازمند به استفاده از برق بیش از حد استاندارد می­باشند، می­باید هزینه مصرف برق مازاد را پرداخت نمایند.

۳- شرکت­ کنندگانی که رأساً اقدام به ساخت غرفه خود می­نمایند پس از اخذ مجوزهای لازم، می­بایست نسبت به پرداخت هزینه خدمات نمایشگاهی در دوره غرفه ­سازی، اعلام شده از جانب برگزارکننده اقدام نمایند.

۵۲- آماده سازی، آرایش غرفه ­ها و چیدن کالا باید 24 ساعت قبل از افتتاح نمایشگاه تکمیل و به اتمام رسیده ­باشد و کلیه وسایل اضافی، نخاله ها و صندوق­های خالی از محوطه نمایشگاه خارج شده ­باشد. در غیراینصورت شرکت­ کننده موظف است به ازاء هر ساعت دیر کرد مبلغ 10،000،000 ریال بعنوان خسارت به برگزارکننده، پرداخت نماید.

۵۳- پس از آماده­ سازی و مفروش شدن سالنها تردد انواع خودرو در داخل سالنها و روی موکت ممنوع است. بدیهی است در صورت عدم توجه، پرداخت هزینه خسارت به عهده مشارکت­ کننده خواهد بود.

برق و تلفن:

مشارکت­ کننده باید نقشه برق و مقدار برق مورد نیاز خود را تا 10 روز قبل از افتتاح نمایشگاه، در اختیار برگزارکننده قراردهد. هزینه مصرف برق مازاد بر تعهد برگزارکننده، توسط کارشناسان فنی محاسبه و هزینه مربوطه از مشارکت­ کنندگان دریافت خواهد­شد.

۵۴- مقاومت سیم کشی­های استفاده­شده در غرفه­ ها محدود است، لذا استفاده از وسایل پرمصرف مانند پروژکتور اضافی و وسایل نمایشی پر مصرف ممنوع است. در صورت نیاز به انجام این امر لازم است مشارکت ­کننده با هماهنگی برگزارکننده مجوز لازم را دریافت نماید.

۵۵- هزینه برق مصرفی بر اساس محاسبه معاونت فنی و مهندسی و برای هر غرفه بر اساس نرخ های ریالی و ارزی از شرکت کنندگان دریافت خواهد گردید.

۵۶- نظر به اینکه محاسبات نهایی برق بعد از شروع برگزاری، تهیه و قابل استناد می­باشند، برگزارکننده می­تواند، علی­ الحساب مبلغی را به طور تقریبی دریافت و پس از اتمام نمایشگاه با مشارکت­ کننده تسویه نماید.

دایرکتوری رسمی نمایشگاه، تبلیغات، عکاسی، کارت شناسایی و پارکینگ:

۵۷- مشارکت­کننده در صورت تمایل به درج اطلاعات شرکت خود و مشخصات کامل کالای نمایشی، در دایرکتوری رسمی نمایشگاه، باید فرم­های مربوطه را به دو زبان فارسی و انگلیسی تکمیل و به همراه طرح آگهی مورد نظر خود تا ۳۰ روز قبل از افتتاح نمایشگاه به برگزارکننده تسلیم نماید .در صورت عدم رعایت مهلت مقرر برگزارکننده نسبت به درج مطالب مشارکت­ کننده در دایرکتوری رسمی نمایشگاه مسئولیت نخواهد داشت.

۵۸- انجام هر گونه تبلیغات در محوطه نمایشگاه و خارج از غرفه­های اختصاصی مشارکت­ کننده، پس از هماهنگی و کسب مجوز از روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین­ المللی ایران مجاز می­باشد.

۵۹- هرگونه عکسبرداری یا فیلمبرداری از محوطه نمایشگاه و داخل سالنها پس از کسب مجوز از روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران مجاز می­باشد.

۶۰- مشارکت­ کنندگان باید فرم­های مربوطه به درخواست کارت شناسایی را ۳۰ روز از افتتاح نمایشگاه، تکمیل و به برگزارکننده تسلیم نمایند. تعداد کارت شناسایی و پارکینگ متناسب با متراژ تحت پوشش غرفه شرکت­ کننده خواهد بود.

۶۱- در ایام برگزاری نمایشگاه، حمل و نقل لوازم مورد نیاز (قابل حمل به صورت دستی) مشارکت ­کننده و همچنین تجهیزات پذیرایی به داخل محوطه نمایشگاه فقط صبح­ ها قبل از شروع کار نمایشگاه امکان­ پذیراست. در ساعات برگزاری نمایشگاه، لازم بذکر­است تردد خودروی مشارکت­ کنندگان در محوطه نمایشگاه ممنوع است.

۶۲- در صورت تمایل به بهره­ گیری از ابزار تبلیغاتی در نمایشگاه نوع و میزان تبلیغات می­بایست قبلا با برگزارکننده هماهنگ و هزینه­ های آن بصورت جداگانه پرداخت گردد.

خروج کالا:

۶۳- خروج کالاهای نمایشی (غیر­از اقلام شخصی) از محوطه نمایشگاه در طول مدت برگزاری نمایشگاه ممنوع است لذا مشارکت­ کنندگان، از آوردن اقلام غیر­ضروری اجتناب نمایند.

۶۴- در پایان نمایشگاه، مشارکت­ کننده تنها پس از پرداخت کلیه صورت حسابها و اخذ برگه تسویه حساب نهایی می­تواند کالای خود را در تاریخ مقرر از داخل سالن محل نمایش و محوطه نمایشگاه بین­ المللی ایران خارج نماید. لذا کلیه شرکت کنندگان می­ باید به منظور تسهیل و تسریع در خروج از محوطه نمایشگاه جهت دریافت مجوز لازم نسبت به انجام این امر قبل از اتمام نمایشگاه اقدام نمایند.

۶۵- مشارکت­ کنندگان باید حداکثر تا یک روز پس از پایان نمایشگاه نسبت به بسته­ بندی، خروج کالا و تخلیه غرفه­ های اختصاصی خود اقدام نمایند. بدیهی ­است در صورت عدم توجه به این نکته و پس از پایان مهلت مقرر، برگزارکننده رأسا به تخلیه غرفه اقدام نموده و در خصوص هزینه­ های انبارداری، خسارت وارده و یا فقدان کالا هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

حوادث غیر­قابل پیش­بینی:

۶۶- در صورت بروز هرگونه حادثه­ای خارج از اختیار و کنترل برگزارکننده مانند؛ جنگ، زلزله و سیل و سایر حوادث طبیعی و کلیه حوادثی که ممانعت از آن، خارج از اختیار برگزارکننده است که منجر به عدم برگزاری، تأخیر یا افزایش دوره برگزاری نمایشگاه شود، برگزارکننده در جهت حفظ منافع مشارکت­ کننده اقدام می­نماید و عدم استرداد یا استرداد مبلغ ثبت­ نام تماماً یا بخشی از آن فقط طبق تشخیص برگزارکننده به تناسب هزینه­ های صورت پذیرفته خواهد­بود.

توافقات:

۶۷- هر گونه توافق فی­ مابین شرکت ­کننده و برگزارکننده باید مکتوب و ممهور به مهر و امضای طرفین باشد.

۶۸- تاریخ برگزاری نمایشگاه بر طبق تقویم شرکت سهامی نمایشگاه های بین ­المللی تهران ۲۹ آبان الی ۲ آذر ماه ۱۴۰۱ تعیین گردیده ­است. با توجه به لزوم پیروی از تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، احتمال تغییر در تاریخ مذکور وجود دارد و در هیچ شرایطی کنسلی نخواهیم داشت. بر این اساس مبالغ دریافتی به عنوان پیش­ پرداخت ثبت­ نام، در صورت اعمال تغییر تاریخ، از جانب طرفین برگزارکننده و شرکت ­کننده به عنوان پیش­ پرداخت مشارکت در تاریخ برگزاری جدید تلقی خواهد گردید.

۶۹- شرکت کننده متعهد می­گردد کلیه ضوابط مربوط به رعایت پروتکل ­های بهداشتی ابلاغ­ شده ازجانب ستاد ملی مبارزه با کرونا و شرکت سهامی نمایشگاه های بین­ المللی ایران را بطور کامل رعایت نماید. در غیر­اینصورت کلیه عواقب قانونی احتمالی ناشی از عدم رعایت این امور را بدون اعتراض خواهد­پذیرفت.

۷۰- شرکت ­کننده با اقدام به تأیید مفاد مقررات مربوط به برگزاری این رویداد، رضایت و موافقت رسمی خود را در قبال دریافت پیامک­های اطلاع ­رسانی و معرفی امکانات و خدمات قابل ارائه (در ارتباط با این رویداد) اعلام داشته و بر این اساس هرگونه اعتراضی در قبال دریافت احتمالی این نوع پیامک­ها از جانب وی مسموع نخواهد­بود.

۷۱- کلیه کالاهای نمایشی (ارائه­شده درغرفه­ها) در ازای هر مترمربع تحت پوشش غرفه به مبلغ ۲۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال تحت پوشش بیمه حوادث (آتش سوزی، زلزله، سیل و ...) هستند. شرکت­ کنندگانی که بهای محصولات ارائه ­شده آنها بیش از مبلغ مذکور باشد، رأساً موظف به انجام بیمه حوادث نسبت به محصولات مذکور (بالاتر از سقف اعلام­شده فوق) بوده و در صورت بروز هر­گونه حوادث احتمالی، مسئولیت کامل این امر بر عهده خودشان خواهد­بود.

۷۲- چنانچه هر یک از موارد فوق رعایت نگردد جریمه­ای معادل هر مترمربع بر­اساس متراژ 25،000،000 ریال به ایشان تعلق می­گیرد و همچنین سال آینده از دریافت غرفه محروم می­گردد.

هزینه های عمومی نمایشگاه

۸- پروتکل‌های بهداشتی در ایام شیوع بیماری کرونا

۹- بیمه مسئولیت سالنهای تحت پوشش

۱۰- لوح تقدیر با جلد گالینگور برای مشارکت‌کنندگان

۱۱- چاپ مطبوعاتی کارت غرفه‌دار، پوستر، کارت دعوت و ...

۱۲- سیستم صوت سالن‌ها و اینترنت

۱۳- مستندسازی نمایشگاه (فیلم، عکس و ...)

۱۴- ناظرین فنی و اجرایی

۱۵- ستاد خبری و پوشش رسانه‌ای

۱- ثبت نام بازدیدکنندگان

۲- استفاده رایگان از پارکینگ‌های نمایشگاه از سوی مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان

۳- برق مصرفی غرفه‌ها

۴- نصب سردر غرفه‌ها و بنرهای اطلاع‌رسانی داخل نمایشگاه

۵- خدمات ماشین برقی جهت استفاده رایگان بازدیدکنندگان

۶- موکت نو از نوع کج‌راه و نایلون راهروهای نمایشگاه

۷- اتوبوس شهری جهت استفاده رایگان بازدیدکنندگان

 

­هزینه های اختصاصی نمایشگاه (اختیاری)

۵- معرفی محصولات شرکت‌کنندگان توسط ناشر نمایشگاه (اینستاگرام، واتس‌اپ و تلگرام)

۶- برگزاری نشست‌های تجاری و پذیرش هیأت‌های تجاری کشورهای هدف صادراتی

۷- معرفی نمایشگاه در نشریه­های اختصاصی

۱-درج نام و مشخصات شرکت در دایرکتوری مخصوص نمایشگاه

۲-اطلاع­رسانی در فضای مجازی نمایشگاه

۳- تحویل کارت دعوت رایگان

۴- دعوت از مدعوین ویژه و ارسال کارت دعوت بوسیله پست سفارشی

 

تــوجــه

- طبق قوانین شرکت سهامی نمایشگاههای بین ­المللی ایران در طول ایام برگزاری، ورود غذا خارج از محدوده نمایشگاه به داخل سالن­های نمایشگاهی ممنوع می­باشد.

- معرفی خدمات پس از فروش کالاهای خارجی جهت رفاه مصرف­کننده توسط نمایندگان مجاز داخلی (با ارائه پروانه صنفی و معرفی نامه کتبی از شرکت مربوطه) و با رعایت عدم ارائه کالا و قطعات منفصله، مشمول پرداخت هزینه بصورت ۳۰ درصد ارزی و ۷۰ درصد ریالی می­باشد.

- شرکت­های تولید ایرانی که محصولات با برندهای خارجی تولید می­نمایند چنانچه دارای پروانه ساخت و بهره ­برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت باشند بصورت ریالی محاسبه گردد.

- مشارکت ­کننده بخش غرف ریالی صرفاً مجاز به ارائه و تبلیغ کالا، خدمات و فعالیت خود با نام ایرانی می ­باشد و در صورت عدم رعایت موضوع مشمول پرداخت هزینه بصورت ارزی می­باشد.

- شرکت­های تولیدی بازرگانی ایرانی که بمنظور تولید و نمایش کالای تولید داخل و نیز کالای خارجی در نمایشگاه مشارکت دارند می­بایستی کالا یا خدمات مربوط به بخش خارجی را در فضائی کاملاً متمایز و در متراژ تفکیک شده (با ابعاد استاندارد) از بخش داخلی و با رعایت حداقل متراژ عرضه نمایند. در غیر­اینصورت کل فضای غرفه بصورت ارزی محاسبه خواهد­شد.

- با توجه به لزوم پیروی از تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، احتمال تغییر در تاریخ برگزار نمایشگاه وجود دارد. بر این اساس مبالغ دریافتی به عنوان پیش پرداخت ثبت نام ،در صورت اعمال تغییر تاریخ، از جانب طرفین برگزارکننده و شرکت­کننده به عنوان پیش پرداخت مشارکت در تاریخ برگزاری جدید تلقی خواهد گردید.

تاکنون فهرستی از خدمات مربوط به پیمانکاران شرکت سهامی نمایشگاهها یا نوع دیگری از خدمات به برگزارکنندگان اعلام نشده است. در صورتیکه از طرف شرکت سهامی نمایشگاهها نوعی از خدمات تا قبل از زمان برگزاری مصوب و به مجریان اعلام گردد، مبلغ خدمات مذکور طی فاکتور جداگانه تنظیم و از شرکت کنندگان دریافت خواهد­گردید.

 

 

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
عبارت زیر را وارد کنید
نمایش کد دیگر Invalid Input