درباره برگزارکننده

 

ما با هم رشد می کنیم

 

آسیا پاسارگاد خاورمیانه حاصل سالها تجربه در امور نمایشگاهی

تأسیس شرکت آسیا پاسارگاد حاصل بیش از یک دهه تجربه در امور نمایشگاهی در سطح بین المللی در داخل و خارج از کشور می باشد، این شرکت پس از همکاری با شرکتهای مطرح برگزارکننده ی جهان که اکثرا" در کشورهای انگلستان، آلمان، اسپانیا، ترکیه، عمان، امارات متحده عربی و ... قرار دارند، پایه گذاری گردیده است. استفاده از شیوه های مدرن امروزی در نحوه سازماندهی کلیه امور نمایشگاهی از محورهای اصلی سیستم مدیریت این شرکت می باشد. موضوعات نمایشگاه های مذکور عمدتاً  نفت، گاز، پتروشیمی، محیط زیست، قیر، آسفالت، ایزولاسیون، ماشین آلات راهسازی، ساختمانی، سیمان، بتن، ورزشی، بدنسازی و ... بوده اند.

مجموعه آسیا پاسارگاد خاورمیانه با تکیه بر دو دهه تجربه در زمینه برگزاری نمایشگاه ها، همایش ها، کنفرانس­های علمی و آموزشی و رزومه بیش از ۱۰ سال در برگزاری نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته بر این آمده­ است تا با بهره­ گیری از تیم حرفه­ ای خود اقدام به برگزاری هرچه هدفمندتر نمایشگاه ­های تحت عنوان برگزاری خود را بنماید.

تجربه چندین ساله در برگزارکننده نمایشگاه تجاری ما را به آنچه امروز هستیم تبدیل کرده است: ارائه دهنده خدماتی که خلاقیت های موفق نمایشگاه تجاری آن توسط مشتریان و شرکا به طور یکسان ارزش گذاری می شود. با محل دائمی نمایشگاه‌های تهران که سال‌ها کار کردیم، اطمینان حاصل می‌کنیم که ارائه‌های شما تجربه‌ای برای به خاطر سپردن است.

کارکنان حرفه ای ما در رشته های مختلف متخصص هستند. در زمینه های معماری، طراحی داخلی، مهندسی، مدیریت پروژه، مدیریت ساخت و ساز و تضمین کیفیت با هم همکاری می کنند تا بهترین ها را در ارائه شرکت شما به نمایش بگذارند.

با توجه به اینکه شرکت آسیا پاسارگاد برگزاری همزمان دو دوره نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت، تجهیزات و ماشین آلات وابسته با نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته را در کارنامه ی خود دارد، زین پس نیز این دو نمایشگاه را هم زمان برگزار خواهد نمود.

بدینوسیله با تکیه بر دانش فنی و اجرایی، بهره ­گیری از تیم باتجربه و هوشمند، استفاده از کانال­های ارتباطی بین ­المللی و ... در نظر دارد تا نمایشگاه های خود را با حضور هیئت های تجاری خارجی هرچه با شکوه تر برپا نماید.

تیم آسیا پاسارگاد خاورمیانه با رعایت منشور اخلاقی سازمانی خود، تلاش دارد با مشارکت و حمایت فعالان اقتصادی داخلی و خارجی، با نگاهی پیشرو، کارنامه مشترک دیگری در عرصه نمایشگاهی به ثبت برساند.